בוגבו קמיליון | בוגבו ישראל

בוגבו קמיליון

בוגבו קמיליון

בוגבו קמיליון

תפריט

על העגלה

בוגבו קמיליון, מושלמת להורים שרוצים את הכול

הקמיליון מתאימה לתינוקות או פעוטות, לעיר או לחוף הים, בחורף או בקיץ, עגלת התינוק בוגבו קמיליון מוכנה לכול.

מותאמת אישית

התאימו את העגלה לאופי שלכם, בחרו את צבע הבד, המרקם, המושב או העריסה ואפילו התאימו את גובה הידיות לנוחות מיריבית. בוגבו קמיליון מתוכננת ללכת בדרך שלך.

מודולארית

בוגבו קמיליון היא עגלת התינוקות המודולארית הראשונה, הקמיליאן תוכננה לשימוש קל, יעיל ומהיר. בלחיצת כפתור תבחרו את תנוחת וכיוון העריסה או המושב כך שהתינוק פונה אליכם או לנוף הפתוח. כוונו בקלילות את גובה ידית הדחיפה לגובה הרצוי. מתאם לכסא הבטיחות סלקל מתחבר ומתנתק מהקמיליון בקליק אחד ואתם מוכנים לתנועה.

עגלה לכל תנאי שטח

בזכות גלגלים משוכללים, בלמים מתכוונים וכיוונן ידית הדחיפה הבוגבו קמיליון מתאימה לכל תוואי שטח. לשטח עירוני פותחה טכנולוגית הגלגלים הקטנים בקדמת עגלת התינוק אשר סובבים סביב עצמם, יתרון גדול לניווט במרחבים צפופים של העיר, שימוש ביד אחת יניע את הקמיליון בקלילות בטיול עם ילדכם ברחבי העיר. מערכת בלמים מתכווננים מאפשרים ניידות בכל תנאי שטח. בתנאי שטח קשים ניתן לשנות את כיוון ידית הדחיפה כך שהגלגלים הגדולים יהיו בחזית העגלה, מצב זה הופך את המעבר במהמורות ותנאי שטח קשים הנתקלים בדרככם לקלה ונעימה במיוחד. מצב " 2 גלגלים " מאפשר עבירות מצוינת בחולות עמוקים, למשל בחוף הים.

 

בוגאבו קמיליאן

חוברת הדרכה