קצת
עלינו

כמי שהמציאו מחדש את עגלת התינוק וממשיכים לעשות זאת בכל פעם מחדש, אנחנו בבוגבו לא מתפשרים על האיכות הגבוהה ביותר עד הפרט הקטן ביותר, ומתחייבים לספק לכם ולתינוק את המוצרים החדשניים והטובים ביותר לחוויית ניידות מושלמת.
העגלות שלנו הן התגלמות של עיצוב הולנדי יוקרתי וחכם, המצטיינות בתפעול פשוט, חדשנות עיצובית ופונקציונליות מקסימלית. כל זאת כדי להבטיח לכם – ההורים – ביצועים יוצאי דופן ואיכות מירבית. במילים אחרות – אנחנו עושים עגלות חכמות להורים חכמים.

חדשנות היא
ה-DNA שלנו

חברת IBB GROUP (איי.בי.בי. גרופ, ח.פ. 513680660), ובשמה הקודם, בוגבו ישראל, נוסדה ב-2003 והיא היבואנית הרשמית של המותגים בוגבו, בי סייף, בייביזן ובייבי ביורן.
אנחנו מציעים את מגוון מוצרי התינוקות הטובים והמובילים בעולם. העגלות שלנו מצטיינות בטכנולוגיה המתקדמת ביותר, החומרים האיכותיים ביותר ובעיצובים ייחודיים פרי שיתופי פעולה עם מעצבים מוכשרים, חברות אופנה והאמנים המובילים בעולם.
משפחת העגלות שלנו מבטיחה התאמה לכל העדפה ולכל אורח חיים, אנו פועלים באופן תמידי לשפר, להמציא ולחדש. רוצים לגלות מהי העגלה שלכם?

לצפייה בקולקציה
בוגבו
העולמית

חברת BUGABOO העולמית הוקמה בהולנד בשנת 1999 על-ידי המעצב התעשייתי מקס ברנבורג והרופא ד”ר אדוארד זנן. כחלק מפרויקט הגמר שלו בלימודי עיצוב תעשייתי, עיצב ברנבורג עגלת תינוק וחבר לחברו הרופא ששיפר את הדגם המעוצב והופקד על החלק הארגונומטרי (הנדסת האנוש) של העגלה. התוצאה חשפה את הדגם הראשון של עגלות בוגבו שאופיין בסטנדרטים חדשניים ומתקדמים בתחום עגלות לתינוקות וכן ברמת תפעול ובטיחות גבוהים ביותר. כיום מעסיקה החברה יותר מ-1,000עובדים, ומשווקת עגלות לתינוקות, טיולונים ומוצרים משלימים בכ-50 מדינות ברחבי העולם, כולל בישראל.

יש דברים שקורים רק כשנרשמים!
בואו להיות הראשונים לגלות את המהדורות המיוחדות, ההשקות הכי חמות והטיפים השווים ביותר
צרפו אותי