הצהרת נגישות חברת IBB Group

GROUP IBB (איי.בי.בי. גרופ, ח.פ. 513680660), הינה יבואנית ומשווקת בלעדית למותגי התינוקות המובילים בעולם – בוגבו, בייבי ביורן ובייבזן.

במרכז החברה בהרצליה נמצאים אולם התצוגה ומחלקת שירות הלקוחות אשר נותנים מענה לכל לקוחות החברה שפונים אל סניף החברה בכל דבר ועניין, קטן כגדול.

אנו עושים כל שביכולתנו על מנת לאפשר גם לאנשים עם מוגבלויות ליהנות מחויית קנייה בסניפינו, ופועלים בהתאם להוראות חוק שיוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התשנ”ח – 1998) והתקנות על פיו.

פרטי רכזת הנגישות:

שם הרכזת: דפי גירון; טלפון להתקשרות: 03-5407999;
כתובת דואר אלקטרוני [email protected]

הסדרי נגישות באולם התצוגה ובמשרדים

  1. חניות נגישות ללקוחות – קיימות בחניון הבניין, בחניונים הסמוכים וברחוב. מחניון הבניין לקומת המסחר ואולם התצוגה קיימות מעליות נגישות.
  2. הכניסה לאולם התצוגה נגישה, רחבה וללא מכשולים. האולם עצמו נגיש, כל המעברים הם ברוחב של בין 90 ס”מ ל-130 ס”מ, בין מפלסים ישנן מדרגות המסומנות כחוק, וכן כבש העומד בדרישות החוק.
  3. הקופה הינה נגישה וקיים בה דלפק מונמך בגובה 90 ס”מ העומד בדרישות החוק. בקופה יש לולאת השראה לשימוש אנשים כבדי שמיעה.
  4. באולם התצוגה קיימים שירותים נגישים ועמדת החתלה נגישה, קיים שילוט המכוון לשירותים.
  5. כדי להגיע למשרדי החברה מאולם התצוגה יש מדרגות ומעלית נגישים.
  6. עובדי אולם התצוגה ישמחו לעזור ככל שיידרש וניתן לפנות אליהם בכל עת.

נגישות אתר האינטרנט

על מנת לאפשר לאנשים עם מוגבלויות את האפשרות לגלוש באינטרנט בצורה חלקה, ממש כמו כל אחד אחר, השתמשנו ב-“Andi UA” כדי להנגיש את האתר. ב-“Andi UA” הושקעו מאמצים אדירים בבניית טכנולוגיה מתקדמת שתאפשר לבעלי אתרים להנגיש את האתר שלהם לשימו אנשים עם מוגבלויות ולחשוף את המידע הקיים באתר לאוכלוסייה חשובה נוספת. הסבר מפורט על השימוש ב-“Andi UA” אפשר למצוא בתחתית תפריט הנגישות. כדי לפתוח את התפריט תוכל ללחוץ על האייקון הממוקם בחלקו העליון של האתר או ללחוץ במקלדת על הכפתור ‘F10’.

תפעול רכיב ההנגשה

ניתן ללחוץ על F1 במקלדת על מנת לקבל עזרה והנחיות מפורטות, או לפתוח את תפריט הנגישות ואז ללחוץ על עזרה והצהרת נגישות. רכיב הנגישות תומך בתוכנות קוראות מסך וטכנולוגיות עזר נוספות.

בעיות נגישות באתר

האתר בנוי על תבנית של מערכת “nopCommerce”, שהינה תשתית (פלטפורמה) שלא מאפשרת, מסיבות טכנולוגיות, ביצוע כל ההתאמות הנדרשות, ויתכן מאוד שבמהלך הגלישה באתר תיתקלו בדף או איזור באתר שטרם הונגש באופן מספק. אנו מודעים לחלק גדול מהבעיות, כגון: סדר ניווט שאינו תמיד בהתאם למראה הויזואלי או חוסר תמיכה מלאה עבור משתמשי קוראי מסך.
בנושא סדר הניווט: ישנם מקומות בחלק מהדפים באתר שבהם הניווט מתחיל משמאל לימין במקום מימין לשמאל. אין זה אומר שהתוכן הופך ללא מובן והדבר עומד בתנאי התקן.
בנושא תמיכה מלאה עבור משתמשי קוראי מסך: ייתכן כי יורגשו הבדלים בין תוכנות קוראות המסך באופן השמעת הודעות עבור המשתמשים או באופן שבו חווים את חווית המשתמש.

***
חברת IBB עושה מאמצים רבים להנגשת האתר ועל כן בחרה להנגיש האתר באמצעות רכיב חיצוני, מאחר ותבנית האתר איננה נגישה במלואה.
במידה ונתקלת בבעיות גלישה באתר נשמח מאוד שתפנה אלינו על מנת שנבצע את ההתאמות המתבקשות ככל האפשר. פנה אלינו לכתובת דואר אלקטרוני [email protected] או בטלפון: 03-5407999.

יש דברים שקורים רק כשנרשמים!
בואו להיות הראשונים לגלות את המהדורות המיוחדות, ההשקות הכי חמות והטיפים השווים ביותר
צרפו אותי