סגור
חיפוש
Filters

אודות בוגבו ישראל

כממציאים של עגלת התינוק המודולרית הראשונה בעולם, אנחנו בבוגבו לא מתפשרים על האיכות הגבוהה ביותר עד הפרט הקטן ביותר, ומתחייבים לספק לכם ולתינוק את המוצרים החדשניים והטובים ביותר לחוויית ניידות מושלמת.

העגלות שלנו הן התגלמות של עיצוב הולנדי יוקרתי וחכם, המצטיינות בתפעול פשוט, חדשנות עיצובית ופונקציונליות מקסימלית. כל זאת כדי להבטיח לכם - ההורים - ביצועים יוצאי דופן ואיכות מיריבית. במילים אחרות - אנחנו עושים עגלות חכמות להורים חכמים.

חברת IBB GROUP (איי.בי.בי. גרופ, ח.פ. 513680660)ובשמה הקודם, בוגבו ישראל, נוסדה בשנת 2003 והיא היבואנית הבלעדית של עגלות תינוק בוגבו ושל מגוון אביזרים משלימים עבור עגלות בוגבו. כמו כן, חברת איי.בי.בי.גרופ היא היבואנית הבלעדית של חברת בייבי ביורן השוודית.

חברת IBB GROUP (איי.בי.בי. גרופ) מציעה מגוון דגמי עגלות בוגבו תינוק העשויים מחומרים איכותיים ועמידים, העומדים בתקני בטיחות מחמירים. העגלות שלנו מצטיינות במגוון עיצובים ייחודיים, פרי שיתוף פעולה של המעצבים וחברות האופנה המובילים בעולם.

משפחת מוצרי בוגבו מורכבת מארבעה סוגים של עגלות לתינוק - בוגבו בי 5, בוגבו דונקי, בוגבו באפלו ובוגבו קמיליון 3. בנוסף, חברת בוגבו מתחדשת כל העת ומציעה מדי תקופה מהדורות מיוחדות ואופנתיות לעגלות התינוק וכן מגוון מוצרים משלימים לסטייל מושלם ויוקרתי.

בכל בעיה או שאלה על מגוון מוצרי בוגבו לתינוק - אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר או לבקר אותנו באולם התצוגה שלנו ברחוב משכית 14 הרצליה.

על בוגבו העולמית

חברת BUGABOO העולמית הוקמה בהולנד בשנת 1999 על-ידי המעצב התעשייתי מקס ברנבורג והרופא ד"ר אדוארד זנן. כחלק מפרויקט הגמר שלו בלימודי עיצוב תעשייתי, עיצב ברנבורג עגלת תינוק וחבר לחברו הרופא ששיפר את הדגם המעוצב והופקד על החלק הארגונומטרי (הנדסת האנוש) של העגלה. התוצאה חשפה את הדגם הראשון של עגלות בוגבו שאופיין בסטנדרטים חדשניים ומתקדמים בתחום עגלות לתינוקות וכן ברמת תפעול ובטיחות גבוהים ביותר. כיום מעסיקה החברה יותר מ-1,000 בני אדם, ומשווקת עגלות לתינוקות, טיולונים ומוצרים משלימים בכ-50 מדינות ברחבי העולם, כולל בישראל.

כתובתנו: חברת IBB GROUP (איי.בי.בי. גרופ), רחוב משכית 14, הרצליה, ת.ד. 13041, טלפון: 03-5407999, פקס: 03-5407022

למעלה