על אימהות, בלוגים ומה שביניהם…

על אימהות, בלוגים ומה שביניהם…

 אנו משוחחים עם קייט ארנדס פיטרס, מעצבת, בלוגרית, ואמא טרייה, שמספרת על חוויית האמהות, על בלוג הלייף סטייל המצליח שלה ומדוע בוגבו דונקי weekender היא העגלה  המושלמת למשפחתה

קייט קארנדס פיטרס עם בוגבו דונקי

קייט קארנדס פיטרס היא מעצבת ובלוגרית מצליחה שהפכה לפני 10 חודשים לאמא בפעם הראשונה. קייט מתגוררת עם בעלה ג’ו, ובנם הקטן אוגוסט בעיר מקסימה במינסוטה עם הכלבה החמודה שלהם, רטריבר לברדור, העונה לשם וויני ביר. מביתם ששופץ לאחרונה, מנהלת קייט את מותג הלייף סטייל שלה, Wit & Delight, העוסק ביצירת מוצרים עטורי פרסים עבור מותגים בעלי שם עולמי וכן במציאת פתרונות עיצוב ושיווק אסטרטגי.

מה הקשר בין הבלוג שלך להפיכתך לאמא?

ספרי לנו קצת על הבלוג שלך

“השם Wit & Delight נגזר משתי תכונות שאני מחפשת – חכמה ועונג. וחשבתי ששילוב של יופי והומור הוא פלטפורמה טובה עבור בלוג העוסק בלייף סטייל. בנוסף לעיצוב מוצרים, אנחנו עוסקים בתפאורה, בידור, אופנה, וכן בנושאי בריאות. אנחנו מאמינים שאין דרך אחת נכונה לסגנון חיים ולכן מתמקדים במציאת דרך לעצב חיים מרתקים, מלאים בהגשמת חלומות, ובעיקר מהנים לך ולמשפחה שלך”

מה לדעתך הקשר בין הבלוג שלך להפיכתך לאמא?

“הבלוג בהחלט כולל היבטים של הורות. אני מתעניינת במיוחד בבדיקת האופן שבו אנו מפנים מקום וזמן לילדינו, ואיך החיים שלנו מתהפכים מרגע שנולדו. אני רק 10 שבועות אחרי לידה, אבל אני חושבת שהבן שלי אוגוסט הכי מאושר כשהוא זורם עם קצב החיים שלנו. אני מקווה שנוכל להפוך את W&D לזירה נעימה לנשים לדבר בחופשיות על להיות יותר מאשר אמא. לעתים קרובות כל כך, מתייחסים לנשים בתווית אחת בלבד – “אמא” – בעוד שהמציאות של כולנו, גם של גברים, הרבה יותר מורכבת”

מה החוויה הראשונה שלך מהפיכתך לאמא?

מה החוויה הראשונה שלך מהפיכתך לאמא?

“זה היה סוריאליסטי. לא היינו בטוחים שאנחנו מוכנים להיות הורים, וכשגילינו את החדשות המרגשות, לקח לנו זמן להתרגל לרעיון. הייתי מופתעת עד כמה זה הרגיש עוצמתי כאשר אוגוסט נולד. כל הדאגה היתה לשווא – איננו יכולים לדמיין את החיים בלעדיו”

את יכולה לחלוק איתנו את הטיול הראשון שלכם בעגלה?

“לקחנו את אוגוסט בבוגבו דונקי weekender מונו שלנו לטיול בשכונה North Loop, שכונה במיניאפוליס הידועה במחסני הסחורה ההיסטוריים שלה, במסעדות עטורות הפרסים ובבוטיקים. אנחנו אוהבים את העגלה הזו כי היא מרווחת וגדולה מספיק כדי לאחסן את הציוד שאנחנו צריכים בשבילו, במיוחד כשאנחנו מחוץ לבית במשך יותר משעה”

מדוע בוגבו דונקי weekender הוא העגלה המתאימה לך?

“היא יפה ופונקציונלית. רצינו למצוא עגלת תינוק עם אסתטיקה טובה, אבל גם כזו שתעבוד קשה עבור המשפחה שלנו. אנחנו אוהבים את בוגבו דונקי weekender מונו כי היא מתאימה מאוד לאורח החיים שלנו, משתלבת נהדר גם בבית שלנו, וממש לא אכפת לנו אם היא נמצאת בחדר הכניסה בבית, כי היא מוסיפה לו חן עיצובי. כשאנשים עוצרים אותנו לשאול על העגלה, אני מתלוצצת איתם שזה נראה כאילו היא מגיעה מהארון של בעלי. מתברר ששנינו אוהבים מראה עור וצבע קוניאק! אנחנו גם אוהבים את תיק ההחתלה בצד. יש לו כיסים בכל המקומות הנכונים והוא נראה נהדר בפני עצמו. אנחנו אוהבים שהתיק נראה ומרגיש רגיל לגמרי, ממש כמו שאר התיקים שלנו, ועדיין מותאם מאוד לציוד לתינוקות”

יש דברים שקורים רק כשנרשמים!
בואו להיות הראשונים לגלות את המהדורות המיוחדות, ההשקות הכי חמות והטיפים השווים ביותר, וקבלו 50 ש"ח מתנה למימוש באולם התצוגה
צרפו אותי