מאחורי הקלעים: איך עיצבנו את מהדורת בוגבו STELLAR?

מאחורי הקלעים: איך עיצבנו את מהדורת בוגבו STELLAR?

מהדורת בוגבו Stellar החדשה והיפה שלנו נראית טוב לא רק בשעות היום, אלא תבלוט למרחקים גם ברדת החשיכה… המהדורה המוגבלת היא בהחלט אחת המיוחדות שיצרנו עד כה, וכאן אנו מביאים לכם את הסיפור מאחורי העיצוב שלה, סיפור מלא בהשראה, אור ויצירתיות

ראיית לילה של 360 °

אצלנו בבוגבו, החדשנות היא בדנ”א שלנו ואנו עסוקים כל הזמן בפיתוח ושיפור המוצרים שלנו כדי להתאים אותם באופן מושלם לצרכים של ההורים. לעתים קרובות זה מתחיל בזיהוי בעיה, ולאחר מכן אנו בוחנים מספר פתרונות יעילים כדי לטפל בה באמצעות עיצוב. המהדורה האחרונה שלנו היא ללא ספק יוצאת דופן וסיפורה מתחיל בחצי הכדור הצפוני, כשבחלק זה של העולם – טיול אחר הצהריים בחורף פירושו לטייל בחושך. הורים רבים הביעו את רצונם להיראות ולהישאר גלויים כאשר הם מטיילים עם העגלה שלהם בשעות בין ערביים, ולא רצו שהבילוי המשפחתי שלהם יוגבל רק לשעות היום. כדי לפתור בעיה זו התחלנו לעבוד על יצירת עגלה רפלקטיבית ומחזירת אור, בה ניתן להבחין מרחוק גם בשעות הלילה החשוכות.
“בבוגבו, אנחנו תמיד מחדשים ומוצאים דרכים יצירתיות לעזור למשפחות לנוע בחופשיות. אנו יודעים שהורים אוהבים לצאת ולחקור את הסביבה עם העגלה שלהם לאורך כל שעות היום, אבל מודאגים מכך שלא ייראו היטב בלילה או במהלך הימים הקצרים והחורפיים יותר של השנה”

סייטסקה סינמה, מפתח מוצר בכיר בבוגבו

עגלת בוגבו פוקס Stellar עם מחזירי אור

עגלת בוגבו פוקס STELLAR מגיעה כשהיא מצויידת קומפלט בכל האמצעים מחזירי האור המצויינים שעיצבנו: העגלה מספקת ראיית לילה של 360 מעלות עד למרחק של 150 מטר. כיסויי הגלגלים הקדמיים והאחוריים ומרכב השלדה מצופים בחומר רפלקטיבי 3M™ Scotchlite™, כשגם הלוגו בגגון השמש הכחול והרוכסנים שעליו מצופים בחומר מחזיר אור. כשהחלקים הרפלקטיביים שעל העגלה ממוקמים בסמוך למקור אור, כמו פנסי רחוב או מכוניות, הם למעשה גורמים לעגלה לבלוט בחושך ובכך מספקים בטיחות מושלמת לכם ולתינוק.

צוות התכנון שלנו בחר להשתמש בחומר רפלקטיבי 3M™ Scotchlite™ על כיסוי הכידון הקדמי והשלדה, משום ש-3M היא חלוצה בפיתוח המדעי של מחזירי אור. החברה מפתחת את הטכנולוגיה במשך 70 שנה, מציעה רמה גבוהה של נראות, והרצועות הרפלקטיביות שלה הוכחו כעמידות ואיכותיות ביותר לאורך זמן. הן גם רחיצות ומתאימות לחלוטין לשימוש חיצוני

עגלת בוגבו פוקס Stellar - שלב התכנון

בכל שעה ביממה, בכל עונות השנה: מוכנים לכל הרפתקה

כאשר מפתחים קונספט חדש, מחלקת העיצוב שלנו תמיד שמה לב לפרטים הקטנים יותר. מהדורת בוגבו Stellar מספקת, פרט לעיצוב המהפנט, עזרה חיונית מאוד להורים שרוצים לצאת, לטייל ולחקור את הסביבה בכל שעות היממה ובכל עונות השנה. במהלך תהליך הפיתוח, חשבנו על אותם ימים אפלוליים וגשומים שעל הורים להעביר בדרכים, והוספנו אביזרים שימושיים כמו סל אחסון תחתון עמיד למים שישמור על החפצים יבשים, כיסוי גשם איכותי שיגן מפני רטיבות וצמיגים מחוספסים שיגברו בעוצמה על כל השבילים הבוציים. הפרטים הקטנים הללו נראים לפעמים לא כל כך חשובים, ולעיתים גם לא מודעים לחשיבותם ממבט ראשון, אבל אנחנו תסמכו עלינו שלא היינו חושבים לייצר אותם ללא תהליך חשיבה רציונלי שבדק לעומק את הצרכים של ההורים.

עגלת בוגבו פוקס Stellar - פונקציונאליות מושלמת

כשעיצוב מרהיב פוגש פונקציונליות מושלמת

כמו התמקדות בלתי מתפשרת בביצועים מושלמים, המראה של הטיולון הוא תמיד שיקול חשוב בבוגבו. נכון שהעגלה צריכה להיות גלויה בשעות לילה, אבל היא בהחלט צריכה להיראות טוב גם במהלך היום, וכדי ליצור מראה מלוטש, נבחרת הסטיילינג שלנו בחרה לעגלה בד כחול נייטרלי עם בטנה בכחול-פלדה, ושילבה אותו בשלדה שחורה וכידון ידני במראה עור אפור.

אביזרים רפלקטיביים עבור העגלה שלכם

לצד פיתוח עגלת בוגבו פוקס STELLAR, לא שכחנו כמובן את כל ההורים הרבים שכבר יש להם דגם אחר של עגלת בוגבו ויהיו מעוניינים להוסיף לה כמה אלמנטים רפלקטיביים. כחלק מהמגוון שיצרנו, אתם מוזמנים ליהנות ממבחר אביזרים רפלקטיביים מחזירי אור הנמכרים בנפרד ומתאימים לשאר דגמי עגלות בוגבו – גגון שמש בוגבו Stellar, גגון בריזי בוגבו Stellar וסט כיסויי גלגלים זוהרים בחושך וסט מחזיר אור stellar לבוגבו דונקי 2 המספקים ראיית לילה של 360 מעלות למרחק של עד 150 מטר.

יש דברים שקורים רק כשנרשמים!
בואו להיות הראשונים לגלות את המהדורות המיוחדות, ההשקות הכי חמות והטיפים השווים ביותר, וקבלו 50 ש"ח מתנה למימוש באולם התצוגה
צרפו אותי