20 שנה לבוגבו: מסעו של חלום

20 שנה לבוגבו: מסעו של חלום

לפני יותר משני עשורים קם אדם אחד עם רעיון חדשני, שלימים הפך לחזון שחולל מהפכה ושינה לנצח את הדרך בה אנו חושבים על עגלות תינוקות. מסעו של חלום – איך הכל התחיל?

השנה, 2019, מציינים ברחבי העולם 20 שנה להשקת עגלות בוגבו לתינוק, שעשו את נסיעותיהן הראשונות ברחובות הולנד היפה. המסע, שהחל לפני שני עשורים, חולל מהפכה שלא יכולנו לדמיין את עוצמתה אי אז בתחילת שנות 2000. אז איך הכל התחיל? הנה מסעו של חלום שהחל מרעיון אחד, של אדם אחד, שחשב רק על דבר אחד – עגלות תינוק!

למקס יש רעיון

הכל החל כשמקס בארנברג התבקש להגיש פרויקט סיום כדי להשלים את השכלתו באקדמיה לעיצוב תעשייתי באיינדהובן. הטיולון שעיצב הניח את התשתית למוצר שיהפוך כעבור כמה שנים למותג הנחשק ביותר בתחום עגלות התינוק שיתחילו לתפוס בולטות ונראות בכל רחוב ברחבי העולם.

מקס ושותפו העסקי הבינו מייד את הפוטנציאל המהפכני במוצר החדשני, ששילב באופן מושלם בין פונקציות רבות ואיכותיות לבין עיצוב יוצא דופן. המוצר שעיצב היווה התמהיל האידיאלי של all-in-one: טיולון מעוצב, איכותי וגמיש מספיק בכדי להגיע לכל מקום בכל תנאי שטח. באותה תקופה לא היתה עוד עגלת תינוק שכזו, ומקס וחבריו הגישו בקשה לרשום עליה פטנט ייחודי. “מה שהוביל להמצאתה של עגלת התינוק הראשונה של בוגבו, היה שהופתעתי לגלות אילו טיולונים היו קיימים בשוק באותה עת. לכל מקום שהלכתי הייתי רואה אנשים נאבקים בקיפול של העגלה, בתפעול שלה ובהובלה שלה ברחובות העיר. כל העגלות נראו לי מיושנות מאוד עם גלגלים לבנים מסורבלים וצבעים חיוורים ולא נעימים לעין… לא היה שום דבר שמתפקד נכון בעגלות האלו – לא בצורה, ולא בפונקציות ובנוחות שהן הציעו”
מקס בארנברג, מייסד משותף ומנהל עיצוב ראשי של בוגבו

1999 – הופעת הבכורה של בוגבו

1999 – הופעת הבכורה של בוגבו

הפרק הבא התחיל בעליית גג בשכונת רכטבומססלוט באמסטרדם. צוות קטן עבד בקנאות ובביטחון על עגלת הבוגבו הראשונית ביותר, והפך את פרויקט הסיום לטיולון חדשני ומתקדם שענה באופן מובהק על צרכי ההורים – נסיעה חלקה ובטוחה עם התינוק בכל מקום ובכל תנאי דרך.

20 שנה לבוגבו - עגלות בוגבו

זו הייתה תחילתה של תקופה סוערת ומלהיבה, כשבשנת 1999 הגיע סוף סוף הרגע המיוחל. מקס בארנברג ישב בבית קפה באמסטרדם, הביט החוצה והנה זה קרה – העגלות שלו שייטו ברחובות   העיר בקלות רבה, וגרמו הנאה וסיפוק לילדים ולהוריהם.

טיולון בוגבו

טיולון בוגבו הראשון המשיך לספק את אב הטיפוס עליו נשען העיצוב והפיתוח של עגלת בוגבו קמיליון, שהושקה בשנת 2005. מאז, הפרטים הטכניים שונו ושופרו אינספור פעמים, אך הצורה, הפונקציונליות והעיצוב האיכותי נשמרו זהים עד היום.

זו הייתה תחילתו של המסע, ובמהלך השנה נשתף יותר על 20 שנות בוגבו הראשונות. בינתיים, אנו מזמינים אתכם לעקוב אחרינו באינסטגרם ב-20yearsofbugaboo   ורוצים להגיד לכם תודה גדולה שהייתם חלק מהמסע שלנו עד כה

יש דברים שקורים רק כשנרשמים!
בואו להיות הראשונים לגלות את המהדורות המיוחדות, ההשקות הכי חמות והטיפים השווים ביותר, וקבלו 50 ש"ח מתנה למימוש באולם התצוגה
צרפו אותי