אמרו כן! סטפינה ומשפחתה מאוהבים בבוגבו פוקס

אמרו כן! סטפינה ומשפחתה מאוהבים בבוגבו פוקס

היום אנו משוחחים עם סטיפנה ובעלה ג’וש שגרים בקווינסלנד, אוסטרליה, שטופת השמש, שמאז הולדת בתם הבכורה, דייזי, ההרפתקה ההורית שלהם כוללת טיולים ארוכים בעיר ובים, עם עגלת בוגבו פוקס האולטימטיבית שלהם

איך השתנו החיים מאז הגיעה דייזי?

איך השתנו החיים מאז הגיעה דייזי?

“קשה לזכור את החיים שלנו בלעדי דייזי ונראה שהיא תמיד היתה בחיינו. בעלי ואני תמיד היינו מדברים על איזה סוג הורים אנחנו רוצים להיות, וג’וש התעקש ש’אנחנו הולכים להיות ולעשות בדיוק כל מה שאנחנו עושים עכשיו’. אבל כמובן, שהמציאות מורכבת יותר…”.
“לא עבר זמן רב מהלידה, והתחלנו לקחת איתנו את דייזי לטיולים ברחבי העולם. כמובן שעשינו את הדברים קצת אחרת ממה שהתרגלנו בעבר, כמו לתכנן רק טיול אחד ביום כדי לא להפריע לשנת הצהריים שלה. עכשיו, כשהיא בת 9 חודשים, הדברים מתחילים לפעול בצורה חלקה יותר”.

לאן לקחתם את דייזי בטיול הראשון שלה עם בוגבו פוקס?

“הטיול הראשון שלנו היה לחוות מפרץ ביירון (The Farm Byron bay). זה היה מקום נהדר לבדוק איך העגלה תגיב לתנאי שטח קשים יותר. אכלנו ארוחת בוקר נהדרת, טיילנו בגני הירק ונעצרנו להסתכל על כל החיות. וזה היה הצלחה לא נורמלית. היה כל כך קל לטייל עם הבוגבו פוקס בשבילים המאתגרים בחווה. אני קוראת לזה עגלת נסיעות מושלמת בארבעה גלגלים”

מה המשמעות של "תגידו כן" עבורך, ואיך בוגבו פוקס תומכת בכך?

מה המשמעות של “תגידו כן” עבורך, ואיך בוגבו פוקס תומכת בכך?

“בעלי ואני אוהבים לבלות את סופי השבוע שלנו בבתי קפה ובחוף. בימי ראשון אנחנו משתדלים לבלות את היום יחד כמשפחה, גם אם אנחנו עייפים מאוד. אני חושבת שחשוב לנסות לעשות דברים שונים עם התינוק שלך כדי שיסתגל להיות בסביבות שונות, בין אם זה בחוף, שם דייזי מרגישה את החול בין האצבעות השמנמנות שלה, ובין אם זה בפארק, שם היא צופה בציפורים ובעצים. בוגבו פוקס עושה את זה הרבה יותר קל, אני יכולה לקחת אותה לחוף או לפארק בקלות, ולהעמיס עליה את כל החפצים שאנחנו צריכים”

כבר יצאתם לטיולים משפחתיים יחד?

“החג הראשון שלנו כמשפחה היה כשדייזי היתה בת שלושה חודשים. תמיד אהבנו את איזור Noosa, וזה היה זמן איכות מרגיע ושליו לכולנו. לאחרונה גם נסענו למלבורן שאליה לקחתי את עגלת הפוקס בתוך תיק הטיסות לעגלת בוגבו. בהתחלה קצת היססתי לקחת את הטיולון איתנו, אבל התיק כל כך קל משקל, ובזכות הגלגלים שלו בכלל לא הרגשנו כובד או סרבול. הטיול הבא שלנו יהיה לבאלי, ואנחנו בהחלט לוקחים איתנו את הפוקס”

איך היית מתארת את הסגנון האישי שלך, ואיך זה השפיע על שילוב הצבעים שבחרת לעגלה?

“אישית, יש לי טעם פשוט. אני אוהבת חולצת טריקו וג’ינס. אין לי כמעט שום בגד שחור בארון, אבל כשראית את בוגבו פוקס השחורה היא תפסה את העין שלי מייד. אהבתי שכל החלקים בצבע אחיד, וידעתי שהיא תתאים לסגנון שלי ושל בעלי”

מה היית מייעצת להורים אחרים ששוקלים לרכוש עגלת בוגבו פוקס?

“כל ההורים מחפשים נוחות, וכל דבר שיכול להקל על חיינו הוא סיוע עצום בשמירה על שלווה ואושר. בוגבו פוקס ללא ספק עושה את החיים שלי ליותר קלים … קל לקפל אותה למכונית, סל המושב מתחת מושלם לאחסון כל החפצים שצריך לקחת, והטיול היומי בחוץ הופך לחוויה קלה וחלקה. כל החלקים של הפוקס עשויים באיכות מעולה והיא נוסעת כל כך חלק, שזו חוויה בפני עצמה”

* תודה לסטף על שיתוף הסיפור שלה. אתם יכולים לעקוב אחר הרפתקאותיה באינסטגרם, ממש כאן

יש דברים שקורים רק כשנרשמים!
בואו להיות הראשונים לגלות את המהדורות המיוחדות, ההשקות הכי חמות והטיפים השווים ביותר
צרפו אותי